Şahangiller’e hırsızlık şoku! Evine giren hırsız bakın kim çıktı

  • Home
  • Genel
  • Şahangiller’e hırsızlık şoku! Evine giren hırsız bakın kim çıktı

Türkiye’nin en sevilen aile kanalı Şahangiller’in evine hırsız girdi. Gönül ve Emrah Şahan çifti evine hırsız girdiğini görünce şoke girdiler. Sevilen çiftin o anları güvenlik kameralarına yansıdı.

Sosyal medyanın en popüler aile kanalı Şahangiler’in Emrah ve Gönül Şahan çiftinin evine hırsız girdi. Hırsızlık anı ise eve yerleştirilen kameralar ile saniye saniye kayıt altına alındı. Aile evinin dağınık gördüğünde bir an şoke oldular nelerin çalındığına bakınca çift çılgına döndü.

EVE GİREN HIRSIZ TANIDIK ÇIKTI

Şahangiller’in evine giren hırsız aslında bir youtuber olduğu anlaşıldı. Türkiye’nin en büyük YouTube kanalına sahip olan ‘DeliMi Ne’ olduğu anlaşıldı. Bu hırsızlığın bir kamera şakası olduğunu son ana kadar çift bilmiyordu. Vidonun sonunda hırsızlığın bir şaka olduğu anlaşıldı.

NEDEN HIRSIZLIK ŞAKASI YAPILDI?

Video başında DeliMi Ne kanalın sahibi Fester Abdü, “Yıllar önce Emrah abilere ziyarette bulunmuş, onlar bana hırsızlık şakası yapmış ben de ağlamıştım. Bugün intikam alma günü. Bu şakadan Gönül ablanın haberi var. Şimdi şaka zamanı” dedi.

Bu hırsızlığın bir şaka olmasın ‘Şahangiller’in hayranları tarafından sevinçle karşılanırken, Emrah Şahan uzun süre bu şakanın şokunu üzerinden atamadı.

İŞTE O ŞAKA

EVİME HIRSIZ GİRDİ! EKİPMANLARI ÇALDI! ŞAKASI ft. DELİ Mİ NE

EVİME HIRSIZ GİRDİ! EKİPMANLARI ÇALDI! ŞAKASI ft. DELİ Mİ NESelamlar arkadaşlar biliyosunuz bundan bir seneye yakın önce DeliMi Ne kanalından Fester Abdü 'ye misafirime hırsızsın diyerek ağlattım şakası yapmıştık. Şimdi de tüm ekip birleşip bana şaka yaptılar. Keyifle izleyebilirsiniz ama ben o anlar nefesi başka türlü alıyodum 🙂 İyi seyirler

Şahangiller paylaştı: 31 Aralık 2019 Salı